Gizlilik Politikası

İşbu web sitesinin ziyaret edilmesi veya kullanılması halinde bilgisayarınızda, İngilizce "cookie" veya Türkçe ”çerez” olarak adlandırılan bazı küçük boyutlu dosyalar depolanabilmektedir. Web sitesine bir sonraki erişim ve kullanımınızı hızlandırmaya ve kolaylaştırmaya yarayan bu dosyalar, dilerseniz, bloke edilebilir veya silinebilir. Bu konuda, bilgisayarınızın işletim sisteminize ait yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

THY OPET, insan kaynaklarına ilişkin olarak web sitesinin “İş Başvuruları” kısımında bulunan formlar vasıtası ile veya zaman zaman web sitesi aracılığı ile yayınlayabileceği işe alım ilanlarında belirtilen şartlar dahilinde veya genel olarak THY OPET’e ulaşmanız için web sitesinde temin edilen elektronik posta adreslerine, telefon ve faks numaralarına göndereceğiniz talep, öneri ve şikayet vb. gerekli ve/veya bunlarda yer alması istenilen bilgiler haricinde, web sitesi ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini talep etmemektedir. Bu durumlar haricinde, siteyi ziyaretiniz esnasında ekranınızda böyle bir taleple karşılaşırsanız, bu durumu lütfen bize bildiriniz.

İşbu Gizlilik Politikasında belirtilen hallerde edinilen kişisel bilgiler, yasal zorunluluklar ve THY OPET grup şirketleri ile THY OPET ve web sitesinin hizmetlerinin geliştirilmesi için yapılacak çalışmalar haricinde, 3. Kişiler ile paylaşılmayacak olup, münhasıran, THY OPET güvencesi altında ve ediniliş amacı doğrultusunda kullanılacaktır.

Web sitemizi kullanmakla, İşbu Gizlilik Politikası Koşulları’nı kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu koşulların tarafınızca kabul edilmemesi halinde, web sitesinin kullanımına lütfen hemen son veriniz.

THY OPET’in, işbu Gizlilik Politikası Koşulları’nı dilediği zaman değiştirme hakkı saklıdır. Yapılabilecek değişikliklere rağmen sitenin kullanımına devam edilmesi, değişikliklerin kabulü anlamını taşır.