Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Kurulduğumuz günden bu yana sürdürülebilirlik odaklı bir yaklaşım benimseyen bir kuruluş olarak, çevresel, sosyal ve yönetişimsel etkilerimizi vurgulayan ve Birleşmiş Milletler (BM) Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri çerçevesinde yönlendirdiğimiz çalışmalarımızı tüm paydaşlarımıza yansıtan ilk sürdürülebilirlik raporumuz olan Thy Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2023’ü sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bu rapor, Global Raporlama İnisiyatifi (Global Reporting Initiative - GRI) tarafından yayınlanan GRI Standartları ile uyumlu bir şekilde hazırlanmıştır. Rapor içeriği, GRI Standartları’nda belirtilen ilkeleri takip ederek oluşturulmuştur. Raporumuzun temelini, ulusal ve uluslararası düzeyde iç ve dış paydaşlarımızın katılımıyla belirlediğimiz sürdürülebilirlik öncelikleri oluşturmaktadır.

Thy Opet Sürdürülebilirlik Raporu, merkez ofisimiz ve 42 hava meydanındaki faaliyetlerimizi kapsayan 1 Ocak 2021- 31 Aralık 2023 tarihleri arasındaki dönemi kapsamaktadır Paydaşlarımızın görüş ve önerilerini önemsiyoruz. Sürdürülebilirlik faaliyetlerimiz ve raporlama çalışmalarımız hakkındaki görüş, öneri ve katkılarınız için sustainability@thyopet.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2023 Sürdürebilirlik Raporu İndir